AOF SOSYOLOJİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ

AÖF E-ÖĞRENME PORTALI,AÖF KAYIT İŞLEMLERİ KAYIT TARİHLERİ,AÖF SINAV SONUÇLARI,AÖF AKADEMİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ve TAKVİMİ,AÖF 2009-2010 SINAV TAKVİMİ...
Forum kuralları
-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici,TAHRİK edici, ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-Forumda kişisel ya da grup münakaşalarına izin verilmemektedir.
-Forumda BÜYÜK HARFLE yazmak yasaktır.
- forum kurallarımızın tamamını okumadan forumlarımıza katılım yapmayınız.

AOF SOSYOLOJİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ

Okunmamış mesajgönderen AyçaMutlucan » Cum Ara 25, 2009 12:11 pm

Değerli arkadaşlarımız,kardeşlerimiz bildiğiniz üzere etrafta aof edebiyat bölümünün kapatıldığı ve sosyoloji bölümününde aynı durum ile karşı karşıya kalma durumu olduğu söylenmişti.

AOF yetkililerine dün bir mail attım sağolsunlar hemen cevaplamışlar,iki durumda söz konusu değil arkadaşlar. ne edebiyat bölümü kapatıldı ne de sosyolojinin kapanma durumu yok.

Bilgilerinize arz ederim
AyçaMutlucan

Re: AOF SOSYOLOJİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ

Okunmamış mesajgönderen günahkar07 » Cum Ara 25, 2009 12:40 pm

sorumlu ve aynı zamanda duyarlı davranısın için teşekkürler....gerçekleşme ihtimali yok gibi görünsede,söylentiler genede kafa karısıklıgına sebep oluyordu...herkesin duymak isteyeceği bir haberdi...
Share |

'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.
Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!.. Ve Anlamak, Değişimdir.."
Kullanıcı avatarı
günahkar07

sınıf: 4.sınıf
nesin sen: “ VAZİFEYİ İHMALE SÜRÜKLEYEN MERHAMET, MEMLEKETE İHANETTİR... "

Okunmamış mesajgönderen AyçaMutlucan » Cum Ara 25, 2009 1:20 pm

Rica ederim. Zaten bu sene açılan bir bölümün kapatılması akla mantığa aykırı bir durumdu
AyçaMutlucan

Okunmamış mesajgönderen günahkar07 » Cum Ara 25, 2009 1:43 pm

ama alacağım tepkilere hazırlıklı olarak sunlarıda söylemek istiyorum...aöf edebiyata 14 bin kişi başvurmuş...bence örgün öğrenimdeki arkadaşları anlıyorum ben sosyoloji bölümü öğrencisi bir arkadasımın söylediğini aktarıyorum"bazı dersler var ki bütün dünya insanının bu dersi dinlemiş olması için neler vermezdim" diyor ve sosyolojiyi "basit" kalıplara sıkıştırarak mezun edilen (ben), bitiren biriyle örgün öğrenimde bitiren emre kongarın sayısız dersine giren birinin eşitliği en azından aldıgı eğitim eşit olamaz....
Share |

'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.
Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Kullanıcı avatarı
günahkar07

Okunmamış mesajgönderen AyçaMutlucan » Cum Ara 25, 2009 2:00 pm

örgündekilerin haklı yanlarıda elbette var bizler yok demiyoruz,hak verdiğimiz noktalar elbet var ama bu da eğitim sistemindeki bozukluktan kaynaklanıyor maalesef. Bu yüzden aof ve örgün öğrencileri bir olup bu eğitim bozukluğu üzerinde birlik olmalı aksi durumda bencillik edip aof kapansın yeter o bize demek bana samimiyetsiz yaklaşım olarak görülüyor.

Yalnız şu da var 10-13 bin kişi başvuruyor ama bunların kaçı öğretmen olacak,mesleği yapacak,kaçı bu niyetle giriyor ve kaçı mezun olabilecek?
AyçaMutlucan

Okunmamış mesajgönderen günahkar07 » Cum Ara 25, 2009 2:15 pm

Yalnız şu da var 10-13 bin kişi başvuruyor ama bunların kaçı öğretmen olacak,mesleği yapacak,kaçı bu niyetle giriyor ve kaçı mezun olabilecek?

sorun,öğretmen olacaklar bizim önümüzü kesecekler değil sistemden kaynaklanıyor ama bunu eleştirirken gerçekleride dile getirmekten aciz olmamalıyız...cesaretimiz olmalı buna kaldıki örgün eğitim alan arkadaşlarında birçoğu sistemden dem vuruyorlardır mutlaka...ama deve hikayesi var bilir misiniz?? ben anlatayım deveye boynunun neden eğri oldugunu soran vatandasın aldıgı cevap çok düşündürücüdür" nerem doğru ki boynum eğri olmasın"
Share |

Kullanıcı avatarı
günahkar07

Okunmamış mesajgönderen AyçaMutlucan » Cum Ara 25, 2009 2:22 pm

sistemden bende dem vurdum vaktinde halada vuruyorum :D Lakin bundan bizlerin suçu var mı? aof kapatılsın bu sorunu çözecek mi? Hayır sorun çözümüne katkısı olacak mı? asla!
AyçaMutlucan

Okunmamış mesajgönderen erdogan666 » Pzt Oca 03, 2011 2:24 am

Valla ne diyimki hepimiz emek wermeye calisiozmu dersleri gecmek okadarda basit degil sonucta ufkumuzu acip kendimizi gelistirioruz formasyon alip Kpss kazanilirsa yerlestirilioruz demi ozaman sikinti yok herkez ogretmen olamiyor demekki aslinda kuyu derin degil onemli olan ipimizin boyu bunuda umarim uzun tutariz hayatin her kademesinde basarili olurruz
مهمت اردوغان
erdogan666

okulunuz: Anadolu Üniversitesi AÖF
bölümünüz: TDE
sınıf: 1.sınıf
nesin sen: Kendi halinde bi Edebiyatci :)

Okunmamış mesajgönderen AyçaMutlucan » Pzt Oca 03, 2011 7:42 am

Valla aslında dersleri geçmek o kadar da zor sayılmaz. :D
AyçaMutlucan

Okunmamış mesajgönderen erdogan666 » Pzt Oca 03, 2011 12:25 pm

Bencede dersler calisildiginda gecilebilirki bide coktan secmeli yanlis dogruyu goturmuyor sinir stres yok fakat her ders icin bunu soyleyemeyiz dier konuda zaten solemissin :) calisirsak hakettimizi aliriz bu kesin bide sans isi diorum XD
مهمت اردوغان
erdogan666

okulunuz: Anadolu Üniversitesi AÖF
bölümünüz: TDE
sınıf: 1.sınıf
nesin sen: Kendi halinde bi Edebiyatci :)

Sonraki

Dön DUYURULAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir